Звіт ректора про діяльність УКУ за 2014-15 навчальний рік

ДОРОГА СПІЛЬНОТО!

Рік, що минає, був позначений для УКУ не лише характерними для будь-якого університету навчальними та науковими здобутками, а й суспільно-політичними викликами у трансформації країни, відзначенням 150-літнього ювілею засновника Університету митрополита Андрея Шептицького, потребами спроектувати майбутнє Університету, переходом до завершальної стадії будівництва університетського містечка, економічною кризою в Україні, запитами Церкви на тіснішу співпрацю з УКУ.

Хочу підсумувати пройдений шлях і пригадати наші здобутки та основні події, які ми разом пережили за цей рік. Богу дякувати, за минулий рік в УКУ відбулося дуже багато яскравих подій. Тому неминуче цей дайджест не може відобразити всього багатства діяльності

Заванжити pdf-версію звіту : (укр. мова), (англ.мова)